Home Lajme Nitaj i AAK-së: Dikush po dojka me e ba llugë

Nitaj i AAK-së: Dikush po dojka me e ba llugë

45 second read
0
0
42
kujtesa

Ish-deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka komentuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese për pezullim të Ligjit për Paga.

Përmes Facebook-ut, Nitaj ka shkruar se me pezullimin e këtij ligji, dikush po tenton që ta bëjë ‘’llugë” situatën.

“E paskan pezullu Ligjin e Pagave deri ne mars! Krejt po me duket se dikush po dojka me e ba llugë”, ka shkruar ai./Indeksonlin

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…