Home Showbiz Irina Shayk shkëlqen në krahët e këtij mashkulli

Irina Shayk shkëlqen në krahët e këtij mashkulli

1 min read
0
0
60
kujtesa

Supermodelja Irina Shayk, është një nga modelet më atraktive, më të bukura dhe më të përfolura nëpër shtypin rozë gjithandej nëpër botë.

Për shkak të lidhjeve të dashurisë me persona të famshëm si futbollisti Cristiano Ronaldo apo aktori Bradley Cooper, ajo shpeshherë ka zënë vend nëpër faqet e para të mediave, shkruan Indeksonline.

E tashmë kur ajo është një nënë ‘single’, ajo duket më e lirshme nëpër paraqitjet e saj publike dhe akviteteve në fushën e modës.

Së fundmi ajo ka pozuar përkrah menagjerit të njohur të modeleve Ali Kavoussi.

“Ka shokë, familjarë dhe pastaj vijnë shokët që bëhen familjarë. Ali Kavoussi të dua dhe jam e lumtur që je në jetën time”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke lënë të kuptohet se ata janë miq të mirë. /Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Showbiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…