Home Sport Werder Bremen e ngrit lartë Rashicen : Shkruan : “raketa” gati për Bayernin

Werder Bremen e ngrit lartë Rashicen : Shkruan : “raketa” gati për Bayernin

44 second read
0
0
104
kujtesa

Milot Rashica është lojtari që po e mban gjallë shpresën e Werder Bremenit për ringritje.

Ylli i Kosovës, është aktualisht futbollisti më i mirë në skuadër, shkruan Indeksonline.

Werder ka postuar një fotografi të Milotit para ndeshjes me Bayernin që zhvillohet të shtunën.

“Raketë që i afrohet Mynhenit. Werderi sot stërvitet pas dyerve të mbyllura”, ka shkruar skuadra gjermane. /IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…