Home Lajme Përfaqësues nga Komuna e Vushtrris po qëndrojn në beograd, per shkembimin e pervojave me temen :Diaspora dhe Zhvillimi Lokal

Përfaqësues nga Komuna e Vushtrris po qëndrojn në beograd, per shkembimin e pervojave me temen :Diaspora dhe Zhvillimi Lokal

28 second read
0
0
868
kujtesa

Perfaqesues nga komuna konkretisht nga kabineti i kryetarit Shkelzen Xhaferi dhe Amir Haradinaj po marrin pjesë në “First Regional Winter School” me temë “Diaspora for Local Development”, në qytetin e Beogradit. Pjesëmarres – perfaqesues nga Shqiperia,Kroacia,Bosnja e Hercegovina dhe Serbia. /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…