Home Lajme Përfundon intervistimi i Kadri Veselit nga Specialja

Përfundon intervistimi i Kadri Veselit nga Specialja

32 second read
0
0
53
kujtesa

Ka përfunduar intervistimi i ish-anëtarit të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Kadri Veseli, nga ana e Prokurorit të Specializuar.

Pas kësaj interviste nuk ka pasur ndonjë deklarim rreth asaj se si ka shkuar gjithë procesi i intervistimit të kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…