Home Lajme 50 aksidente gjatë ditës së djeshme në Kosovë, një me fatalitet

50 aksidente gjatë ditës së djeshme në Kosovë, një me fatalitet

44 second read
0
0
56
kujtesa

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovës kanë ndodhur gjithsej 50 aksidente, ku njëri nga këto aksidente ka përfunduar me fatalitet, 17 me të lënduar kurse 32 të tjera vetëm me dëme materiale.

Kurse për thyerjen e rregullave të komunikacionit, policia gjatë ditës së djeshme ka shqiptuar 1239 tiketa trafiku.

Ndërsa për vepra të ndryshme penale janë arrestuar 17 persona./IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…