Home Lajme Njoftim për Qytetarët e Vushtrris ,për shkak të punimeve bllokohet Rr Ismajl Qemajli (foto)

Njoftim për Qytetarët e Vushtrris ,për shkak të punimeve bllokohet Rr Ismajl Qemajli (foto)

30 second read
0
0
182
kujtesa

Për shkakë te punimeve që jan duke u bër në zgjerimin e rruges ,magjistrales Vushtrri -Mitrovicë , perkatesisht tek rrethi jan duke u bere disa punime ,gjë e cila ka bllokuar rrugen Ismajl Qemajli dhe momentalisht eshte e bllokuar per qarkullim raporton portali /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…