Home Lajme Vushtrriasja e sulmon burrin e saj

Vushtrriasja e sulmon burrin e saj

22 second read
0
0
71
kujtesa

Dje në Vushtrri, viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje, është sulmuar nga bashkëshortja e tij e dyshuara femër K-Shqiptar. 

Viktima ka pranuar tretman mjekësor./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…