Home Lajme Zyrtari i lartë shtetëror me veturë zyrtare shkon për të ligjëruar në fakultet

Zyrtari i lartë shtetëror me veturë zyrtare shkon për të ligjëruar në fakultet

1 min read
0
0
65
kujtesa

Ilir Morina është profesor në Universitetin “Haxhi Zeka” në Pejë.

Por, shpenzimet e udhëtimit nuk përbëjnë kosto aq të lartë për të, ngase ai shfrytëzon veturën zyrtare për të shkuar në ligjërim.

Vetura 3Z shpeshherë është parë në afërsi të fakultetit, me të cilën udhëton drejtori Morina.

Kryeshefi i Agjensisë për Mbrojtjen e Mjedisit, Ilir Morina më shpesh shihet ditën e enjte, atëherë kur kryen ligjeratat në Agrobiznes.

Indeksonline ka tentuar të kontaktojë drejtorin për ta pyetur lidhur me shfrytëzimin e veturës, por që i njëjti nuk është përgjigjur në thirrje. /Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…