Home Lajme E dhimbshme: Vogëlushi kosovar ka nevojë për ndihmë, nuk flet, nuk ecë…!

E dhimbshme: Vogëlushi kosovar ka nevojë për ndihmë, nuk flet, nuk ecë…!

4 min read
0
0
95
kujtesa

Dorjan Luka kërkon ndihmë për djalin e tij.

Dorjani ka djalin 2 vjeç e gjysmë  i cili sipas babait të tij as nuk flet, as nuk ecë, as nuk shikon.

Ai përmes rrjeteve sociale ka bërë apel që ta ndihmojë, pasi për shërimin e tij duhet të bëhet jashtë vendit, në një spital në Europë.

Për ta ndihmuar mund të kontaktoni në numrin: +355677160454.

Postimi prekës i Dorjanit:

Edhe njëherë ju lutem ma shperndani ketë histori kur me ka lindur djali motra dhe vëllezër ma dëmtuan doktorët gjatë lindjes dhe mi kaloj në sindromen west ku nuk e kam pasur nëpër spitale shqiptare po asnjë përmirësim është 2 vjet e gjysmë as nuk flet as nuk as nuk shikon as nuk ecën as qëndron ulur as kokën e tij se mban me kanë sugjeruar një spital evropian po nuk kam mundësi ta dërgoj ju lutem me shpirt dhe me dorë ne zemër me ndihmoni kush ka mundësi te me ndihmoje te me shkruaje ne WhatsApp te ky nr +355677160454 ose ne mesengjer edhe për çdo lloj dyshimi mund te me thirrni me kamerë dhe ta shikoni vet gjendjen e tij live dhe ju si faqe flm qe me keni
qëndruar pran dhe me keni mbështet sa keni pas mundësi në ketë hall qe kam unë qe mos i raft kuj ju lutem ma shperndani dhe ma bëni hallall.

Dorjan Luka kërkon ndihmë për djalin e tij.Edhe njeher ju lutem ma shperndani kete histori kur me ka lindur djali motra dhe vllezer ma demtuan doktorat gjat lindjes dhe mi kaloj ne sindromen west ku nuk e kam pasur neper spitale shqiptare po asnje permisim eshte 2 vjet e gjysem as nuk flet as nuk as nuk shikon as nuk ecen as qendron ulur as koken e tij se mban me kan sugjeruar nje spital europian po nuk kam mundesi ta dergoj ju lutem me shpirt dhe me dor ne zemer me ndihmoni kush ka mundesi te me ndihmoje te me shkruaje ne uacap te ky nr +355677160454 ose ne mesangjer edhe per cdo lloj dyshimi mund te me thirrni me camer dhe ta shikoni vet gjendjen e tij live dhe ju si faqe flm qe me keniqendruar pran dhe me keni mbeshtet sa keni pas mundesi ne kete hall qe kam une qe mos I raft kuj ju lutem ma shperndani dhe ma beni hallall

Posted by Islam Press on Thursday, November 21, 2019
Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…