Home Lokale Samuel Nikaj në Vushtrri (për kafe apo për tu rikthyer ne Klub ? )

Samuel Nikaj në Vushtrri (për kafe apo për tu rikthyer ne Klub ? )

52 second read
0
0
136
kujtesa

Siq Raporton Portali VicianaPress Ish Trajneri i Vushtrris i cili riktheu Vushtrrin ne superlig është pare duke pir kafe ne Vushtrri ,se për çfar ka ardhur Nikaj në Vushtrri ende nuk dihet, por në nje Fotot te postuar nga Vushtrriasi Edinjo Tahiri ,shihet Nikaj duke pir kafe me to . se a ka ardhur per tu takuar Nikaj me zyrtarët e klubit apo ka ardhur per ti vizituar shoket e tij mbetet të shihet në Vazhdim /Vicianapress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lokale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…