Home Lajme Ish-pjesëtari i UÇK-së intervistohet sot nga Specialja

Ish-pjesëtari i UÇK-së intervistohet sot nga Specialja

1 min read
0
0
52
kujtesa

Prokurorët e Specializuar në Hagë sot do të intervistojnë një ish-pjesëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Bëhet fjalë për Demush Laçin i cili ftesën për t’u intervistuar nga Specialja e mori më 12 nëntor.

Lajmin për intervistimin e tij sot e konfirmoi vetë Laçi, duke thënë se lufta e UÇL-së ka qenë e drejtë dhe çlirimtare bashkë me NATO-n dhe se e tillë do të mbetet edhe në të ardhmen, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë:

??

Mirëmëngjesi Kosovë

Miq e shokë,sot do të intervistohem gjatë ditës nga prokurorët e Gjykatës Speciale.

Faleminderi që po më shkruani dhe përkrahni në çdo moment,ashtu siç kam besuar para 20 viteve,prap besoj se ;

Lufta e UÇK-së ka qenë luftë e drejtë dhe çlirimtare s’bashku me NATON, e tillë do mbetet edhe në të ardhmen!

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…