Home Lajme Veterani i UÇK- Pasi me ra granata ne fyte te gjithe menduan qe kame vdekur- Rrefim trondites(Video)

Veterani i UÇK- Pasi me ra granata ne fyte te gjithe menduan qe kame vdekur- Rrefim trondites(Video)

21 second read
0
0
53
kujtesa

Vushtrriasi Ahmet Xhaka ,tregon per ngjarjet e Luftes ,dhe peripecit e luftes ,ishte pjesë e UÇK-së , qe nga Vitit 1998 , ai operoi ne Fshatin Oshlan ,ne brigaden 142 .

Degjojeni Rrefimin e tij /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…