Home Sport Reagimi epik i Simeones pas golit të Messit

Reagimi epik i Simeones pas golit të Messit

58 second read
0
0
52
kujtesa

Lionel Messi ishte vendimtar në derbin spanjoll Atletico Madrid – Barcelona.

Argjentinasi shënoi golin e fitores në Wanda Metropolitano, për t’i kthyer katalunasit në vendin e parë në La Liga.

Një gjë që ndoshta iu ka ikur nga kjo super ndeshje, është reagimi i trajnerit të Atleticos, Diego Simeone, transmeton Indeksonline.

Në videon më poshtë, shihet argjentinasi duke përcjellur më vëmendje aksionin dhe pasi shënon Messi, ai hap krahët dhe sikur thotë “si ta ndalim këtë njeri?”, më pas duartroketë.

/Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…