Home Lajme Naser Imeri tregon thjeshtësin e tij ,Milioner por nuk e harron bujqësin lavronn arat me traktor (Video)

Naser Imeri tregon thjeshtësin e tij ,Milioner por nuk e harron bujqësin lavronn arat me traktor (Video)

2 min read
0
0
287
kujtesa

Një Storie e realizuar nga emisioni N’kosovë Show ,duket se kur e telefonojna Naserin për ta takuar , ata mendojn se gjendet dikur tu pi kafe, po ne fakt Naseri Imeri ,në ato momente ishte duke levruar arat ,intervistuesit madje quditen se si nje milioner gjen kohe per te lavruar aren ,realizuesit e ketij emisioni , kur arriten ne dumnic ne fshatin e tijë , e gjeten Naserin Duke lëvruar madje ai edhe hezitonte ta ndalte traktorin për shkak të punës që e bënte ai gjate intervistes tregon se ket pun e ka hobi dhe sa ka dashuri te veqant per bujqesin .

Naseri gjithashtu thekson se per gjithqka gjen kohe ,fokusi kryesor i tij eshte humanzimi , gjen kohe gjithashtu per familje dhe për gjëra te tjera ,madje ai gjate intervistes edhe nderpren intervisten per te shkuar mi ushqye drerët /VicianaPress/

Pastaj vazhduan per ti vizituar bletet dhe disa objekte afariste qe kishte ndertuar Naseri Imeri me familje perkatesisht Ariani Company ,Naseri se fundi gjeti kohe edhe per nje kafe ,per te treguar krejtesisht historikun se si filloi biznesin e tij ./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…