Home Sport Muriqi po e “sundon” futbollin turk, shënon edhe në kupë

Muriqi po e “sundon” futbollin turk, shënon edhe në kupë

30 second read
0
0
42
kujtesa

Fenerbahce ka realizuar golin e tretë në ndeshjen e Kupës kundër Istanbulspor.

Golin e tretë e realizoi Vedat Muriqi në minutën e 71-të të ndeshjes.

Ylli i Kosovës gjithashtu asistoi edhe te goli i dytë i skuadrës së tij. /IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…