Home Lajme Bora mbulon vendin tonë, pamje mahnitëse nga një fermë me drerë në Vushtrri

Bora mbulon vendin tonë, pamje mahnitëse nga një fermë me drerë në Vushtrri

59 second read
0
0
80
kujtesa

Bora e parë ka mbuluar sot një pjesë të madhe të Kosovës.

Ndonëse temperaturat kanë rënë në minus, bora ka sjellur pamje mahnitëse në disa fshatrat të vendit tonë.

Kështu edhe në një fshat të Vushtrrisë, saktësisht në fshatin Kunikov në një video të publikuar në rrjetet sociale shihen pamje magjepse nga një fermë me drerë.

Atmosfera e krijuar nga bora e parë po i jep shpirt dhe frymë edhe më shumë festave të fundvitit./Indeksonline/


https://www.facebook.com/MeteoBallkan/videos/689688008229384/?t=0

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…