Home Lajme LDK-VV: Nuk ka marrëveshje vazhdojnë bisedimet

LDK-VV: Nuk ka marrëveshje vazhdojnë bisedimet

40 second read
0
0
46
kujtesa

Pas dy orësh bisedimesh, LDK dhe LVV nuk kanë arritur gjuhë të përbashkët për arritjen e një marrëveshje.

Albin Kurti për media ka konfirmuar se nuk është gjetur gjuhë e përbashkët dhe nuk ka marrëveshje.

Bisedimet pritet të vazhdojnë në ditët e ardhshme mes liderëve të dy partive./Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…