Home Uncategorized LAJMI I FUNDIT: Ndërpritet takimi VV -LDK, shkohet në pauzë

LAJMI I FUNDIT: Ndërpritet takimi VV -LDK, shkohet në pauzë

30 second read
0
0
37
kujtesa

Eshtë ndërprere për pak minuta takimi mes LDK-së dhe VV-së .

Kështu ka konfirmuar kryetari i VV-së Albin Kurti dhe kryetari i LDK-së Isa Mustafa.

Pauza pritet të zgjasë 30 deri në 40 minuta  thanë shkurt  të dy lideret e partive raporton Gazeta Blic

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…