Home Lajme Komuna e Vushtrris ,Nesër mbledhje komemorative për Fadil Muzaqin zyrtar i Komunës së Vushtrrisë

Komuna e Vushtrris ,Nesër mbledhje komemorative për Fadil Muzaqin zyrtar i Komunës së Vushtrrisë

38 second read
0
0
128
kujtesa

Më rastin e ndarjes nga jeta të zyrtarit të Komunes, të të ndjerit Fadil Muzaqi, Komuna e Vushtrrisë ka organizuar mbledhje komemorative e cila do të mbahet nesër, e martë prej orës 11:00 në sallën e Kuvendit Komunal në Vushtrri.

Varrimi bëhet nesër, e martë në varrezat e qytetit në fshatin Begaj në oren 14:00.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…