Home Auto&Tech Një qen e futi veturën në “rikuerc”, bëri “disa xhiro” për disa minuta

Një qen e futi veturën në “rikuerc”, bëri “disa xhiro” për disa minuta

1 min read
0
0
88
kujtesa

Qentë e duan një udhëtim me makinë, por një i tillë në Florida e çoi këtë gjë në një nivel tjetër.

Sipas mediave amerikane, përcjell Telegrafi, një qen i zi me emrin Max përfundoi pas timonit të një makine teksa vetura sillej jashtë kontrollit – dhe mbrapa!

Policia thotë se pronari sapo u largua nga makina dhe qeni e futi atë në “rikuerc”.

Kështu, policia mundi të afrohej makinës, por jo përpara se Max të kishte bërë disa rrethrrotullime – për disa minuta.

Gjithsesi, përfshirë Max, nuk u plagos askush, por makina pësoi dëme të vogla kur goditi një kuti postare. /Telegrafi/


https://www.youtube.com/watch?v=AO1VIwWP8AI&feature=emb_title

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Auto&Tech

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…