Home Sport Interi futet në garë për James Rodriguezin

Interi futet në garë për James Rodriguezin

1 min read
0
0
38
kujtesa

Tashmë është bërë e ditur se Real Madridi është i gatshëm që ta shesë James Rodriguezin qysh në afatin kalimtar të janarit.

Ylli kolumbian nuk është në planet e Zinedine Zidanes dhe mund të largohet nga Los Blancos qysh në afatin e dimrit.

Sipas asaj që raporton La Repubblica, Real Madridi po kërkon 50 milion euro nga shitja e Jamesit, derisa Interi është në mesin e skuadrave të interesuara.Lexo po ashtu:Arsenali mendon transferimin e James Rodriguezit

Arsenali thuhet se po ashtu e do transferimin e kolumbianit, por ky i fundit e do kalimin te Nerazzurët.

Raportohet se edhe Paris Saint-Germain e do transferimin e mesfushorit ofanziv, mirëpo madrilenët po kërkojnë Kylian Mbappen nga ta dhe kështu mund të ngecë marrëveshja. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…