Home Lajme Mbi gërmadhat e hotelit “Mia Mare”, vullnetari serb me flamur shqiptar

Mbi gërmadhat e hotelit “Mia Mare”, vullnetari serb me flamur shqiptar

23 second read
0
0
59
kujtesa

Operacioneve të kërkim-shpëtimit në hotel “Mia Mare” në Durrës iu bashkuan ekipe nga Serbia dhe Mali i Zi.

Në disa nga fotografitë e shkrepura vihet re një vullnetar serb, pranë flamurit shqiptar.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…