Home Lajme I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në Han të Elezit

I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në Han të Elezit

46 second read
0
0
39
kujtesa

Një humbje e madhe ka ndodhur për Familjen Koraqi nga Komuna e Hanit të Elezit.

I riu, Salih Koraqi është aksidentuar mbrëmë në vendin e punës, në një gurëthyes në Han të Elezit

Dyshohet se ai u vetaksidentua në vendin e punës. Dyshohet se të riun e ka zënë kamioni përfuni.

I ndjeri ka lënë pas gruan dhe dy fëmijë

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…