Home Lajme Esat Aliu nga Vushtrria ofron shtëpi Banimi për nje familje nga shqipëria : më posht i keni kontaktet dhe shtëpin

Esat Aliu nga Vushtrria ofron shtëpi Banimi për nje familje nga shqipëria : më posht i keni kontaktet dhe shtëpin

49 second read
0
0
171
kujtesa

Esat Aliu nga Vushtrria ofron banim per nje Familje nga Shqipëria : ai ka shkruar portalit tonë gjë për të cilen e falenderojm :
këto jan kontaktet e tij :

Pershendetje Quhem Esat Aliu nga Vushtrria, per fatkeqsin qe ka ndodh ne Shqipri ndjej dhimbje, dhe shpreh mundsin time, nese bini ne kontakt me ndonjo familje te shqipris Kam mundsi per nje familje te strehoj ne shtepin time

+38349430013 është numri i kontaktusit Viber,whatsapp

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…