Home Lajme Reali ka gati ofertën e lartë për Skriniar

Reali ka gati ofertën e lartë për Skriniar

1 min read
0
0
32
kujtesa
Milan Skriniar.  (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Milan Skriniar. (Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Milan Skriniar mund të largohet nga Interi pas interesimit të madh të gjigantëve evropian për të.

Qendërmbrojtësi sllovak ka bindur ekipet e mëdha me paraqitjet e tij në dy vitet e fundit për Neroazzurët.

Manchester United, Manchester City, Bayern Munich, Barcelona dhe Real Madrid janë skuadrat që po e ndjekin me kujdes lojtarin.

Ka qenë vetë agjenti i lojtarit që ditë më parë ka thënë se vlera e Skriniar është 100 milionë euro.

Milan Skriniar. (Photo by Alex Caparros/Getty Images)

E duket se Real Madridi është skuadra më e interesuar për të, pasi ka gati një ofertë të lartë për transferimin e tij në Santiago Bernabeu.

Mediat spanjolle dhe ato italiane kanë raportuar se Los Blancos do ta testojnë Interin me një ofertë prej 80 milionë euro gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mbetet të shihet nëse Inter do të tundohet nga oferta e kampionëve të shumëfishtë të Evropës, pasi Skriniar është lojtari kryesor i Neroazzurëve. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…