Home Lajme Arbnor Galices (Norit) i ndërtohet shtëpi e re nga Biznismenët Vushtrrias.

Arbnor Galices (Norit) i ndërtohet shtëpi e re nga Biznismenët Vushtrrias.

56 second read
0
0
227
kujtesa

Siq raporton portali VicianaPress Qytetari i Vushttris ka bër të dituri ne profilin e tij ne facebook ,Qaush Zariqi i cili njiher per iniciativa humanitare se bashku me shokët e tij biznismenë , ka njoftuar dhe ka falenderuar Zotin dhe shokët e tij qe i e kan mbështet për iniciativen e tij per ti ndihmuar Arbnor Galices Norit për ndërtimin e shtëpis së re .

siq shihet edhe permes fotove prezent shihen Naser Imer dhe disa bizninemen tjerë /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…