Home Lajme Zjarri kaplon Mullirin e Vjetër të Vushtrrisë

Zjarri kaplon Mullirin e Vjetër të Vushtrrisë

46 second read
0
0
115
kujtesa

Një zjarr ka kapluar çatinë e atij që njihet si Mulliri i Vjetër në qytetin e Vushtrrisë, shkruan VushtrriaOnline.

Nga pamjet e para të dërguar nga lexues të portalit shihet zjarri që ka kapluar çatinë e objektit në këto momente.

Ende nuk ka informat zyrtare për arsyet e zjarrit që kanë përfshirë këtë objekt që konsiderohet i vjetër në qytetin e Vushtrrisë.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…