Home Lajme Të Shtunen Rivarrosen Heronjët e Kombit ,Bahri Fazliu Fahri Fazliu ,Afrim Zhitia dhe Agron Rrahmani

Të Shtunen Rivarrosen Heronjët e Kombit ,Bahri Fazliu Fahri Fazliu ,Afrim Zhitia dhe Agron Rrahmani

52 second read
0
0
103
kujtesa

Siq Raporton Portali VicianaPress Të shtunen bëhet rivarrimi i 4 heronjëve të Kombit Bahri Fazliu Fahri Fazliu ,Afrim Zhitia dhe Agron Rrahmani.

Kjo është agjenda :

në ora 10 :00 deri në ora 11:30 bëhen homazhe në Hollin e Kuvendit ,

në ora 12:00 Akademi përkujtimore në teatrin kombëtar të Prishtinës

në ora 13:00 bëhet rivarrimi në varrezat e dëshmorëve të kombit në Velani .

krejt kjo ceromoni mbahet nën patronazhin e Qeveris së Kosovës /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…