Home Lajme Kryetari Tahiri të premten bashkbisedon me qytetarët përmes Facebookut !kjo ështe agjenda

Kryetari Tahiri të premten bashkbisedon me qytetarët përmes Facebookut !kjo ështe agjenda

39 second read
0
0
62
kujtesa

Siq na njoftojn nga Zyra për informim e Kryetarit të Komunës së Vushtrris ,Kryetari Tahiri ka zgjedhur një mënyre tjetër për të bashkbiseduduar me qytetarët e Vushtrris ,a ka zgjedhur platformen Online përmaes rrjetit Social Facebook që të bashkbisedoj me qytetarët për ti degjuar hallet dhe problemet e tyre ./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…