Home Lajme Ramiz Lladrovci sot para Gjykatës Speciale

Ramiz Lladrovci sot para Gjykatës Speciale

1 min read
0
0
39
kujtesa

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot do të paraqitet pranë Gjykatës Speciale.

Ditë më parë ai ishte ftuar në Hagë në cilësinë e dëshmitarit.

Vet Lladrovci kishte thënë se dëshminë e tij do ta japë më 19 nëntor.

“Kurrë në jetë, as kam pasur hamendje as kam dilemë për drejtësinë e luftës tonë çlirimtare, rrugën e ndjekur deri në çlirim dhe për pastërtinë e saj shembullore. Përjetësisht krenar me Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës”, kishte deklaruar Lladrovci.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…