Home Sport Hedhet shorti për Kupën e Kosovës,Vushtrria përballet me Flamurtarin .

Hedhet shorti për Kupën e Kosovës,Vushtrria përballet me Flamurtarin .

29 second read
0
0
34
kujtesa

Është hedhur shorti për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës.

Dy ndeshje shumë të forta do të luhen që në këtë fazë.

Feronikeli e pret Llapin në Drenas, derisa Ballkani në Suharekë do të luaj me Dritën. /IndeksOnline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…