Home Sport Nuk ka pushim për ‘Dardanët’, sot stërvitje në ‘Fadil Vokrri’

Nuk ka pushim për ‘Dardanët’, sot stërvitje në ‘Fadil Vokrri’

1 min read
0
0
20
kujtesa

Kombëtarja e Kosovës do të rikthehet mënjëherë ritmit të stërvitjeve për ndeshjen me Anglinë.

Të premten, Kosova me fillim nga ora 18:00, do të vazhdojë stërvitjet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Kosova të enjten mbrëma u mund nga Çekia 2:1 në Plzen, për t’i humbuar gjasat për kualifikim në EURO 2020 përmes fazës së grupeve. Mirëpo ndeshja me Anglinë, ka rëndësi të madhe për shkakun se rezultati nga ajo ndeshje, do t’i shërbente Kombëtares, për t’a rikthyer motivin./GazetaBlic/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…