Home Lajme Ishte raportuar e zhdukur javën e kaluar, gjendet në gjendje të mirë shëndetësore Remzije Mustafa

Ishte raportuar e zhdukur javën e kaluar, gjendet në gjendje të mirë shëndetësore Remzije Mustafa

1 min read
0
0
44
kujtesa

Është gjetur Remzije Mustafa nga Prishtina, e cila ishte raportuar si e zhdukur që nga 6 nëntori.

Lajmin e kanë kumtuar vetë familjarët e saj.

Ndërkaq mësohet se ajo është gjetur në Prishtinë në gjendje të mirë shëndetësore.

Policia e Kosovës kishte bërë të ditur se që nga dita e raportimit bashkë me familjarët kanë bërë përpjekje për gjetjen e saj, por deri sot kjo ishte e pamundur.

Për gjetjen e saj, kishin shprehur gatishmërinë edhe shumë qytetarë, duke shpërndarë fletushka me fotografi të saj në kryeqytet, si dhe duke shpërndarë informata nëpër rrjete sociale.

Telegrafi në vazhdimësi kishte raportuar për zhdukjen e Remzije Mustafës.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…