Home Lajme Kryetari Tahiri prezanton fillimin e punimeve për 2 fusha sportive në fshatin dobërllukë (FOTO)

Kryetari Tahiri prezanton fillimin e punimeve për 2 fusha sportive në fshatin dobërllukë (FOTO)

1 min read
0
0
103
kujtesa

Kryetari Tahiri ne profilin e tijë zyrtar ka shkruar për fillimin e punimeve per 2 fusha ndihmëse të futbollit ne fshatin dobërllukë , Kryetari Tahiri ka shkruar keshtu :

 kanë filluar të ndërtohen në Dobërllukë. 600 fëmijët vushtrrias që aktialisht janë në shkollat e futbollit do të kenë kushte më të mira. Klubi jonë i zemrës, Fc Vushtrria, po ashtu do të ketë fushën që gjithnjë e kanë kërkuar.
Për 20 vite asnjë fushë e madhe nuk është ndërtuar në Vushtrri.
Ne mbajmë premtimet. Urime sportista! #qytetiqeduam

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…