Home Lajme Excluzive: ky është Frizeri Vushtrrias që përkujdeset për dukjen(Stilin e flokëve) të Lojtarëve të Kombëtarës së Kosovës (FOTO)

Excluzive: ky është Frizeri Vushtrrias që përkujdeset për dukjen(Stilin e flokëve) të Lojtarëve të Kombëtarës së Kosovës (FOTO)

1 min read
0
0
539
kujtesa

Tanimë po qarkullon një foto ku shihen 5 lojtarët qe kan prejardhje nga Vushtrria, por si duket Vushtrria njihet edhe me dicka tjetër që kontribon për kombëtaren e Kosovës , Siq raporton portali VicianaPress, pikerisht edhe për dukjen e kombëtarës së Kosovës përkujdeset një Vushtrrias ,eshtë Vushtrriasi Kujtim Muzaqi i njohur në Vushtrri si kujta Hair Style ,qe kujdeset për frizurat apo stilin e të gjithë lojëtarëve të Kombëtarës së Kosovës , kjo dëshmohet me foto që ju sjellë excluzivisht portali VicianaPress

pra kjo është dëshmia më e mirë se Vushtrria jeton me sportin dhe për sportin./VcianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…