Home Lokale Dardanët e Vushtris të gatshum për ndeshje dhe festë

Dardanët e Vushtris të gatshum për ndeshje dhe festë

37 second read
0
0
76
kujtesa

Duket se ne Vushtrria kan filluar pregatitjet per ndeshjen Kosovë -Çeki ,kjo deshmohet me disa foto që kan arritur ne redaksin e portalit VicianaPress, duke theksuar se ndjehen te lumtur per ket sfid dhe presin fitore përball çekëve ,Vushtrriasit kan arsye te shumta per te shikuar ndeshjen ngase perfaqësohen me 5 Vushtrias ./VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lokale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…