Home Lajme Për ty Kosovë , kënga e re dedikuar Kombëtarës së Kosovës (Video)

Për ty Kosovë , kënga e re dedikuar Kombëtarës së Kosovës (Video)

26 second read
0
0
65
kujtesa

siq raporton portali VicianaPress Artistët e mirenjohur shqipëtar ,Ramadan Krasniqi(Dani) ,Burak Vehapi ,Valoni ,Gjoni dhe Osmani ,kan publikuar kengen e re kushtuar kombëtarës së Kosovës

Kënga titullohet për ty Kosovë

/VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…