Home Auto&Tech Hyundai Venue do të konkurrojë në treg me çmim shumë të lirë

Hyundai Venue do të konkurrojë në treg me çmim shumë të lirë

1 min read
0
0
169
kujtesa

Ky crossover, do të ketë çmim shumë më të lirë se rivalët

Modeli Venue që ka përmasa më të vogla se Kona, mund të jetë crossoveri më i vogël që Hyundai e ka prodhuar deri më tani, transmeton Telegrafi.

Dukja e mirë, sistemi praktik dhe çmimi i lirë, janë ato që përbëjnë këtë makinë koreane, që ka çmim fillestar prej 16,500 eurove.

Versioni i Venue SE kushton 17,600 euro, ndërsa përfshinë Apple CarPaly dhe Android Auto, përshirë SmartSense për rritjen e sigurisë dhe një ekran digjital me tetë inç.

Pagesa prej 18,200 eurove për Venue SEL siguron Rear Cross-Traffic Colision Warning, timonin me mbështjellës lëkure, hapjen e dyerve pa çelësa, tavanin me panel xhami dhe rafte rrotulluese nën hapësirat për vendosjen e krahut.

Rivalët do ta kenë të vështirë të konkurrojnë me Hyundai Venue, pasi që ka çmim të lirë në treg dhe është një makinë shumë e mirë. /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Auto&Tech

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…