Home Sport Dalin sot në shitje biletat e ndeshjes Kosova – Anglia, ja në cilën tribunë mund ta blini më lehtë biletën

Dalin sot në shitje biletat e ndeshjes Kosova – Anglia, ja në cilën tribunë mund ta blini më lehtë biletën

1 min read
0
0
46
kujtesa

Ai do që të sigurojë një biletë për ndeshjen Kosova – Anglia, mund ta quaj vetën fatlum.

Pa dyshim interesimi është i jashtëzakonshëm për të qenë spektator në këtë ngjarje të rëndësishme sportive.

Federata e Futbollit e Kosovës sot do të nxjerrë në shitje biletat nga ora 16:00.

Nuk dihet saktësisht se sa bileta janë në dispozicion për tifozët, megjithatë tribuna veriore e kapacitetit prej 2500 vendeve nuk do të jetë e qasshme sepse ajo u takon “Dardanëve”, shkruan Indeksonline.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…