Home Sport Berisha për Muriqin: Do na mungosh shumë vëlla, por vetëm për ty do të fitojmë

Berisha për Muriqin: Do na mungosh shumë vëlla, por vetëm për ty do të fitojmë

1 min read
0
0
46
kujtesa

Futbollistët e Kosovës nuk e kanë pritur mirë lajmin që Vedat Muriqi do të mungoj në dy ndeshjet e ardhshme.

Ndër të parët që ka reaguar ka qenë mesfushori Valon Berisha.

Në profilin e tij në Facebook, Berisha ka thënë se Kosova do të fitoj kundër Çekisë për Muriqin, transmeton Indeksonline.

“Do na mungosh shumë vëlla, por vetëm për ty do të fitojmë!

Shërim sa më të shpejtë Vedat Muriqi

Do japim gjithçka vetëm për ty” shkruan Berisha në Facebook.

/Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…