Home Lokale 3 Vushtrrias në Formacionin bazë të Përfaqësueses së Kosovës -Krenari se jo rrenë

3 Vushtrrias në Formacionin bazë të Përfaqësueses së Kosovës -Krenari se jo rrenë

51 second read
0
0
201
kujtesa

Nuk është quajtur së koti nga njohësit e sportit të Kosovës ,siq raporton portali VicianaPress Vushtrria si djep i futbollit , dikur shkelqenin ,Ramadan Cimili ,Isa Sadriu etj , më pastaj erdhën Bekim Behrami ,Armend Dallku etj ,dhe tani kemi edhe talentët e tjerë qe po shkëlqejn ,Si Milot Rashica, Florent Hasani ,Samir Ujkani , prandaj ne Vushtrriasit ndihemi krenar me perfaqësimin të dinjitetëshum të futbollistëve tan /VicianaPress/

Milot Rashica
Samir Ujkani
Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lokale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…