Home Sport Sot zhvillohen dy ndeshje shumë interesante në Superligë

Sot zhvillohen dy ndeshje shumë interesante në Superligë

40 second read
0
0
55
kujtesa

Sot zhvillohen dy ndeshjet e fundit të xhiros së 14-të të Superligës.

Ferizaji e pret në shtëpi Flamurtarin në ndeshjen e vlefshme për t’iu shmangur zonës së barazhit.

Derisa Vushttria me objektivë mbijetesën e pret Gjilanin që këtë vit po lufton me kreun e tabelës.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 13:00. /IndeksOnline

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…