Home Lajme Nis takimi i gjashtë ndërmjet LDK-së dhe LVV-së

Nis takimi i gjashtë ndërmjet LDK-së dhe LVV-së

46 second read
0
0
43
kujtesa

59 minuta

Ka nisur takimi i gjashtë me radhë i grupeve  punuese  të LDK-së dhe LVV-së.

Takimi është duke u zhvilluar në selinë kryesore të Lëvizjes Vetëvendosje, transmeton Telegrafi.

Takimi i grupeve punuese LDK-LVV (Foto: Ridvan Slivova)

Siç është paralajmëruar, në takim do të diskutohet për politikat sociale dhe projektet infrastrukturore.

Pas përfundimit të takimit pritet të ketë edhe deklaratë për media./Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…