Home Sport Valverde përgjigjet për fishkëllimat pas ndeshjes: Është në rregull që tifozët kërkojnë më shumë

Valverde përgjigjet për fishkëllimat pas ndeshjes: Është në rregull që tifozët kërkojnë më shumë

1 min read
0
0
41
kujtesa
Ernesto Valverde  (Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Ernesto Valverde (Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Ernesto Valverde dhe Barcelona e tij nuk kanë marr më shumë se një barazim pa gola ndaj Slavia Pragës, ndërsa në fund të ndeshjes u fishkëllyen nga tifozët.

Trajneri i Blaugranave ka thënë se lojtarët nuk arritën të shënonin rastet që iu krijuan.

“Fishkëllimat? Është në rregull për njerëzit (tifozët)  të kërkojnë më shumë”.

Lionel Messi . (Photo by Alex Caparros/Getty Images)

“Gjithmonë duam të fitojmë. Sot, e drejta nuk ishte në anën e duhur, pasi kishim raste të pastra”.

“Nuk e kthyen në favori dominimin dhe rastet që i kishim”, ka thënë Valverde.  /Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…