Home Lokale Nesër Vushtrria Sfidon Gjilanin , a do ti rikthehet rezultateve pozitive ?

Nesër Vushtrria Sfidon Gjilanin , a do ti rikthehet rezultateve pozitive ?

1 min read
0
0
41
kujtesa

FC Vushtrria nesër ne duelin e radhës në kuadër të superligës përballet me nje rival të vjetër që po vazhdon të ket rezultate pozitive ,mirëpo a do të jet Vushtrria qe do ti ndal sukseset e gjilanit pritet të shihet nesër në stadiumin “Ferku Aliu”

Duket se me largimin e Antonie Tomes, Vushtrria ka filluar të ri organizohet më mir , me trajnerin aktual fitim llapashticen ,Vushtrria ne ndeshjen e kaluar perball trepqës 89 luajti nje ndeshje te mir ,por fati nuk ishte ne anen e tyre, Tifozët Vushtrrias presim kendelljen e Vushtrriasëve në mënyre që të ikin zones së rrezikshme /VicianaPress/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lokale

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…