Home Lajme Gjatë 24 orëve kanë ndodhur 47 aksidente trafiku

Gjatë 24 orëve kanë ndodhur 47 aksidente trafiku

44 second read
0
0
39
kujtesa

Policia e Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 47 aksidente, prej tyre 16 aksidente me të lënduar ndërsa 31 me dëme materiale.

Sipas raportit policor janë shqiptuar 1753 tiketa trafiku. Ndërsa janë arrestuar 30 persona ku prej tyre 17 janë dërguar në mbajtje dhe 3 në vuajtje të dënimit./Telegrafi/

A e dini se Clio është komplet ndryshe?

E SPONSORUARLEXO MË SHUMË

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…