Home Sport FFK del me njoftim për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli, zbulohen data e shitjes edhe çmimet

FFK del me njoftim për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli, zbulohen data e shitjes edhe çmimet

1 min read
0
0
57
kujtesa

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka dalë me një njoftim të rëndësishëm për ndeshjen e Përfaqësueses së Kosovës ndaj Kombëtares së Anglisë.

Dardanët janë nikoqir të Tre Luanëve në takimin e fundit të vlefshëm për Grupin A në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020.

Ky takim pritet me interesim të madh dhe entuziazëm nga gjithë spektri futbolldashës në Kosovës.Lexo po ashtu:Të gjitha lajmet rreth Përfaqësueses së Kosovës

FFK tashmë ka njoftuar opinionin se biletat për ndeshjen kualifikuese për Euro 2020, Kosovë – Angli, do të dalin në shitje më 12 nëntor, në orën 16:00.

Ndeshja do të zhvillohet, më 17 nëntor, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 18:00.

Biletat mund të blihen nëpërmjet platformës online www.tiks.app

Çmimet e biletave janë sikurse në ndeshjet e mëparshme:

Veri dhe Jug 5 euro

Lindje 10 dhe 15 euro

Perëndim 15 euro dhe 20 euro

VIP 80 euro

/Telegrafi/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…