Home Sport Sot dhurohen 2 bileta falas për ndeshjen ndaj Anglisë

Sot dhurohen 2 bileta falas për ndeshjen ndaj Anglisë

1 min read
0
0
32
kujtesa

Sot nga ora 20:00, Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se do ta shpallë fituesin e dy biletave për ndeshje ndaj Anglisë.

Fituesi do të përcaktohet krejt rastësisht pas komenteve të bëra dhe pëlqimeve në rrjetin social Instagram.

“Sonte në orën 20:00 shpallet fituesi i biletave për ndeshjen Kosova – Anglia”, shkruan faqja zyrtare e FFK-së, në këtë rrjet social.

Kosova – Anglia, zhvillohet me 17 nëntor në “Fadil Vokrri” dhe është ndeshja e fundit kualifikuese për dardanët.

Kurse, tri ditë më herët Kosova luan ndaj Çekisë në udhëtim.

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Sport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…