Home Kulturë Publikohet sot balada e re e legjendës, Sabri Fejzullahu

Publikohet sot balada e re e legjendës, Sabri Fejzullahu

1 min read
0
0
61
kujtesa

Këngëtari i njohur shqiptar Sabri Fejzullahu, duke u bazuar në bagazhin e tij muzikorë si dhe dekadave që qëndron në skenën muzikore, lirisht mund të konsiderohet si legjendë e muzikës shqiptare, shkruan Indeksonline.

Derisa ka mbushur 72 vjet jetë, ai ende vazhdon të jetë mjaft aktiv në publikimin e këngëve të reja, madje energjia nuk i mungon fare Sabri Fejzullahut.

Ai ka paralajmëruar se sot, më 4 nëntor 2019, në orën 18:00, do ta promovojë baladën e tij të re.

Pritet që edhe kjo këngë, si të gjitha këngët e tij të shndërrohet në një hit. /Indeksonline/

Load More Related Articles
Load More By Vicianapress
Load More In Kulturë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Inter – Liverpool: Statistika, analizë, formacionet e mundshme dhe parashikim

5 min Interi dhe Liverpooli do të luajnë mes vete në ndeshjen e zjarrtë të vlefshme për fa…